אריה גולדין - החזרי מס עוסק בתחום המיסים מזה לא מעט שנים ומסייע ללקוחות רבים לקבל החזרי מס על סך אלפי ואף עשרות אלפי שקלים. אריה גודלין מסביר שישנם אנשים רבים שמשלמים מיסים גבוהים מאלה שהם אמורים לשלם על בסיס ההכנסה השנתית, ללא ידיעתם. רוצים לבדוק האם גם אתם זכאים לקבל החזרים? אריה גולדין מעניק ללקוחותיו שירות מלא הכולל בדיקת זכאות מהירה ופשוטה, התמודדות עם איחורים ובעיות שונות במהלך הבדיקה, חישו
גלו את הסוגים השונים של השקעות אלטרנטיביות
החברה עומדת בחוד החנית של השקעות הנדלן בישראל. אנחנו מלווים תהליך של רכישת קרקע להשקעה לאורך שנים. המטרה שלנו היא אחת, לעשות את כל מה שאנחנו יכולים למען הלקוח שלנו, כדי שהוא ירוויח. בסופו של דבר, ההבדל בין החכם לטיפש, זו היכולת לזהות את ההזדמנות ולהפיק ממנה את הטוב ביותר. השקעה בנדלן, קניה של קרקע לרכישה היא תהליך מורכב אמנם, אבל זה שיש לא מעט רווח בצידו. הזכות שלנו היא ללוות את הלקוחות שלנו בדרך
מעל ל20 שנות ניסיון בהם יזמתי והקמתי פרויקטים עסקיים במגוון כובעים, בין היתר - כיזמית כשותפה, מנכ"ל שכירה, כיועצת וכמלווה. צברתי ידע רב וגיבשתי אג'נדה עסקית מבוססת הצלחות, כישלונות, אתגרים מהמורכבים ביותר, מגעים עסקיים עם לא פחות מאלפי יזמים וניסיון רב מול הון אנושי מכל הסוגים - ניהולי, תפעולי ומקצועי.
ייעוץ עסקי לחברות |קארן אזולאי - יועצת עסקית לחברות

יועץ עסקי מביא בעצם את רוחו והאג'נדה העסקית שלו אל תוך חברה של אשר נבנתה או אמורה להבנות בצלמו של היזם.
לדאבוני, חזיתי בחיי בתהליכים רבים של ייעוץ עסקי אשר לא צלחו וחלקן אף נכשלו (הביאו את התוצאה ההפוכה!)
כאשר בחרתי במקצוע זה, ניתחתי את הסיבות לאי ההצלחות שצפיתי בהן- אפרט את המובילות:
מטרות התהליך אינן מוגדרות מראש - מהו המצפן שלנו? לאילו
התבשרתם שיש לכם דירוג אשראי נמוך? אין ממה לחשוש, אומנם דירוג אשראי הוא נושא חשוב אך מדובר בבעיה בעלת פתרון.
קלריטי - שירותי סליקה, בקרה ותפעול פנסיוני עבורנו, ניהול הזכויות הפנסיוניות של העובד והמעסיק
עוסק פטור עם רואה חשבון באשקלון כל מה שצריך לדעת כדי לנהל את העסק הקטן שלך | כנסו למאמר וקבלו את כל המידע על עוסק פטור.
אם מכרתם נכס בבעלותכם במהלך 4 השנים האחרונות יתכן ומגיע לכם החזר על מס השבח. החזר מס שבח הינו סוגיה שעליה תצטרכו לשכור רואה חשבון.
במידה והייתם שכירים ביותר מעבודה אחת בשנים האחרונות רוב הסיכויים שמגיע לכם החזר מס מהמדינה.החזרי מס הכנסה לשכירים נובעים מסיבות רבות.
לפני הקמת עוסק פטור עם רואה חשבון באשקלון חקרו את התחום בו אתם רוצים לפתוח את העסק ובדקו את רמת הביקוש למוצר או השירות שאותו תציעו.
מה זה בכלל הנהלת חשבונות?
כאשר מחליטים לברר פרטים אודות מסלול לימודים כזה או אחר אין ספק שהשם של המסלול מעיד רבות אודותיו. כך גם כשמדובר בתחום של הנהלת חשבונות.
מה זה חם ברשת...?
insart.co.il - חם ברשת - אתר המציג את כל החדשות, הכתבות, המאמרים והקישורים הכי חמים ברשת, ואיזה יופי... מי קובע מה הכי חם ברשת? אתם הגולשים!!! אז הירשמו, פרסמו, הצביעו וקיבעו מה הכי חם ברשת.