אלכוג'ל במבצע !
הזמינו עכשיו
מרפאת-שיניים פרטית, קטנה ואיכותית בלב ירושלים. מטפלים בשיקום הפה, השתלות שיניים ואסתטיקה.
אנחנו ממוקדים במתן שרות מקצועי ואיכותי וטיפולים מדויקים ברמה הגבוהה ביותר, וחווית לקוח נעימה. אלו הם העקרונות שעליהם אנחנו לא מתפשרים
הראש הקליניקה שלנו, ג'יימי בכרך Dipl.Ac, היא מדקרת סינית והרבליסט מוסמכת שעבדה מתחת ולמדה מכמה מן המטפלים הטובים בעולם בתחום הרפואה הסינית.

ג'יימי מטפלת על ידי סינרגיה של הדברים הכי טובים מתיאוריה של רפואה מערבית עם הטכניקות של רפואה הסינית. היא מאמינה שהטיפול הטוב ביותר נגזר מיותר ממקור אחד והיא מתנהלת ככה דרך השימוש בטכניקות סיניות עתיקות ויעילות.

ג'יימי סיימה בהצטיינות ממכללת רידמן לרפו
הפקת יום גיבוש לעובדים זו המומחיות שלנו! ארגון מקצועי ויצירתי של יום כיף לעובדים בחברות וארגונים. מחפשים רעיון עבור יום כיף לעובדים? מובמנט מתמחה בבניית יום כיף וגיבוש לעובדים בהתאמה אישית.
מידע מקצועי לחרדה ודיכאון בהריון
מגוון מאמרים מקצועים בנושא תזונת תינוקות: טעימות, אלרגיה אצל תינוקות, ריפלוקס -טיפול ועוד.
מאמרים מקצועיים בנושא של התפתחות תינוקות: מתי להושיב תינוק, איך לאתגר תינוק, העדפת צד אצל תינוקות, ועוד מאמרים בנושאי התפתחות תינוקות
האם מומלץ לעשות קורס הכנה ללידה? מתי? ואילו קורסים מומלצים, כל זה ועוד בכתבה
מאמר אודות טיפול בצלקת אחרי ניתוח קיסרי - תכשירים מומלצים ודרכי טיפול.
אפשר לחזק את שרירי רצפת האגן בדיוק כמו שאתן משקיעות בחיזוק כל קבוצת שרירים אחרת שגלויה לעין, לא להגיד שעכשיו זה כבר לא יעזור- אף פעם לא מאוחר מידי!
מאמר בנושא חיזוק רצפת האגן
ריפלוקס תינוקות, תופעה שמתייחסת להחזר של מזון מהקיבה לוושט ושכיחה מאוד בקרב תינוקות עד גיל שנה וחצי. לרב מדובר על תהליך פיזיולוגי נורמלי ותקין, אך לעיתים מדובר על מצב של ריפלוקס פתולוגי שגורם לסיבוכים או הופעת סימפטומים לא נעימים ודורש התייחסות מקצועית.
אימון קרוספיט למתחילים, קובי עזרא Ph.D ומטופלו ליאם בסיפור אישי תזונה ואימונים לשיפור הישגים בספורט. ליאם מספר איך וכיצד הגיע לעסוק בספורט המשקולות בכלל והקר...קרוספיט ותזונה קובי עזרא, קרוספיט, קובי עזרא,
מה זה חם ברשת...?
insart.co.il - חם ברשת - אתר המציג את כל החדשות, הכתבות, המאמרים והקישורים הכי חמים ברשת, ואיזה יופי... מי קובע מה הכי חם ברשת? אתם הגולשים!!! אז הירשמו, פרסמו, הצביעו וקיבעו מה הכי חם ברשת.