מספקים שירותי רפרודוקציה (שעתוק תמונות), הדפסות, הדבקה ומסגור בצפון - שאר ישוב. באתר חנות גלריה הכוללת רפרודוקציות ציורים, צילומים מיקס מדיה ואומנות דיגיטלית.
עו"ד אמיר פוגל, עוסק למעלה מעשור בתחום המקרקעין והמסחר, ומעניק לכם את כל השירותים שאתם צריכים בתחום זה, תוך ליווי צמוד וזמינות גבוהה ומלאה לכל שאלה שהיא בנושא:
חוזים
מכירת דירה
הקמת חברה
מיסוי מקרקעין
מס רכישה
עורך דין נדלן
רכישת דירה
מס שבח
בזכות אופיו הבוטיקי של המשרד, אתם נהנים משירות ששם אתכם במרכז. אצלנו תקנו יחס אישי וחם, טיפול מסור ואמפטי וליווי מקצועי אמיתי החל מרגע הפנייה הראשונ
מתווך דירות מומלץ בתל אביב I בר-לב.
החלטת למכור את הנכס שברשותך, ועכשיו הנך מחפש מתווך דירות מומלץ בתל-אביב שיסייע לך בתהליך מכירה נכון?

נא להכיר את ברק בר-לב מניסים אלוני 17, בתל אביב I מבכירי ענף ההתחדשות העירונית בישראל, מייסד והבעלים של חברת הנדל"ן בר-לב, המתמחה במיזמי נדל"ן מורכבים, ובעיקר בארגון וניהול בעלי זכויות במבנים המיועדים להתחדשות עירונית, איש הנדלן שאתם צריכים לצדכם.

חברתנו
הכירו את ערוץ היוטיוב של רותם שני- חברת נדלן הידועה בתכנון וביצוע מוקפדים של פרוייקטי בנייה כבר שני עשורים, מציעה דירות חדשות למכירה במגוון פרוייקטים: תל אביב, גבעתיים, רעננה, הרצליה, גני תקווה ועוד.
טיסה לאירופה איפה כדי להזמין רגע לפני הזמנת טיסה במחירים זולים, כדאי להכיר את כל חברות התעופה המציעות מחירים מוזלים המאפשרים לכם לשדרג
ההבטחה שלנו בקורס שיטת '15 הדקות ביום לקידום אתר'
נוטריון באנגלית שירותים ותרגום מסמכים
שירותי נוטריון בשפות: עברית, אנגלית, רומנית, רוסית, אוקראינית,צרפתית, ספרדית ועוד
כל שירותי נוטריון: אישור תרגומים, ייפוי כוח, אימות חתימה, תצהירים, הסכם ממון, צוואות ועוד
שיחת ייעוץ חינם!
051-55-33-400
התקשרו עכשיו
קצת על נוטריון אירנה פיין
עו”ד אירנה פיין היא בעלת ניסיון רב של כ-30 שנים בעריכת דין וחמש עשרה שנים כנוטריונית. היא סיימה את לימודי התואר הראשון והשני במשפטים באוניברסיטה העברית. חברה בלשכת עורכי הדין החל משנת 1990. לאורך השנים הגיעה להישגים רבים הן בין כותלי בתי המשפט והן בעולם האקדמיה.

אירנה פיין נוטריון מומחית לתרגום ב 7 שפות ומבצעת כל סוגי ה
סיור וירטואלי למכירת דירה הפך בתקופה האחרונה לטרנד חדש, יעילותו בשיפור זמן המכירה כבר הוכחה מעבר לכל ספק ודירה עם סיור וירטואלי נמכרת מהר.
סיור וירטואלי למכירת דירה הפך בתקופה האחרונה לטרנד חדש, יעילותו בשיפור זמן המכירה כבר הוכחה מעבר לכל ספק ודירה עם סיור וירטואלי נמכרת מהר.
סיור וירטואלי למכירת דירה הפך בתקופה האחרונה לטרנד חדש, יעילותו בשיפור זמן המכירה כבר הוכחה מעבר לכל ספק ודירה עם סיור וירטואלי נמכרת מהר.
כושר גופני הינו חלק בלתי נפרד מאורח חיים ובריאות. כושר אינו מיועד רק לחיטוב הגוף ועיצובו אלה גם לשיפור התפקוד ואיכות חיינו. בכושר מאוזן שברעננה תכניות האימון לשיפור כושרכם הגופני מתחילות בסדרת בדיקות, קביעת יעדים ומטרות ובניית תכנית אימון המבוססת על נתונים אלו. אימוני הכושר מבוצעים בליווי של מאמן כושר אישי תוך כדי הערכת ההתקדמות באופן קבוע ומבוקר.
תכניות האימון מתייחסות לכל מרכיבי הכושר הגופני ו
מה זה חם ברשת...?
insart.co.il - חם ברשת - אתר המציג את כל החדשות, הכתבות, המאמרים והקישורים הכי חמים ברשת, ואיזה יופי... מי קובע מה הכי חם ברשת? אתם הגולשים!!! אז הירשמו, פרסמו, הצביעו וקיבעו מה הכי חם ברשת.