אמא, זו מילה כה קטנה רק 3 אותיות
אבל אוצרת בתוכה המון משמעויות
מילה המעוררת רגשות סוערים
מילה עמוקה אבל גבוהה כמו הרים
אימא שלי יקרה לי מכל
אוטמים את הגג - את פתרון האיטום יש להתאים לתנאי שטח הגג ולכן מומלץ להיוועץ במומחי איטום גגות בטרם תקבלו את ההחלטה. היכנסו לפרטים נוספים ויצירת קשר.
ברכות ליום הולדת לאבא
לאבא שלי,
ישבתי לכתוב לך ברכה ליום הולדתך
לומר כמה מילים טובות ולברכך.
במה אברכך אבי היקר
לאחל לך חכמה?
והרי אתה כבר נבון, חכם ופיקח
לאחל לך הצלחה?
והרי אתה מצליח יפה בכל מה שאת עושה.
חברת דובין מיבאת סחורה מ-20 מדינות ולמעלה מ-60 יצרנים בחו"ל , רוכשת ומספקת סחורה אורגינלית או תחליפית לחברות המובילות בארץ כגון: אלקטרה , תדיראן , אמקור ,אמפא, ניו פאן , מילה , זוהר, קריסטל, רטפון, CSB קינג, תבור סחר א.אברהמי מרכז החלפים ועוד רבות.
חוק טיבי מה חשוב לדעת?
חוק שירותי התעופה המכונה גם חוק טיבי (ע"ש חבר הכנסת אחמד טיבי יוזם החוק), נחקק במטרה "להסדיר פיצויי וסיוע לנוסעים שהונפק להם כרטיס טיסה ולא עלו לטיסה במועד הנקוב בכרטיס בשל נסיבות שאינן תלויות בהם".

חוק טיבי מחייב את חברות התעופה לספק הטבות לנוסעים שלא התאפשר להם לעלות לטיסה או שטיסתם נדחתה, הוקדמה או בוטלה. ההטבות אשר מופיעות בחוק הן: מזון ומשקאות, שירותי לינה והסעה, ש
אבו הגיע לדלק אנרגיה ב-2009 מלשכת שר האוצר לשעבר רוני בר-און, שם שימש עוזרו של שר האוצר במשך שנתיים. עד למינויו כמנכ"ל כיהן כמנהל אגף סחר ורגולציה בדלק אנרגיה. התפקיד הראשון בדלק אנרגיה החזיר את אבו למסדרונות הממשלה והכנסת, כאחראי על פעילות הלובינג של החברה. כעבור כמה חודשים הופקד אבו על המאבק בכינונה של ועדת ששינסקי ועל הפעילות הפרלמנטרית אל מול שר האוצר יובל שטייניץ.
הסושיה יקנעם תפריט משלוחים אסייתי סושי ביקנעם מביאה לכם את חווית הסושי ומטבחי המזרח הרחוק כפי שאתם הייתם רוצים לחוות את אסיה. בתפריט המשלוחים של הסושיה יקנעם, מבחר עצום של מנות אסיאתיות ויפניות מוקפדות ואיכותיות. הזמינו משלוח עכשיו ממסעדת הסושיה יקנעם. התמר 2, יקנעם. 1700551020
דורבן ברגל, הינה בעיה טורדנית היוצרת כאבים בעקב כף הרגל הנמשכת תקופות ארוכות, אתר זה מוקדש
לבעית בדורבן, מהם הפתרונות הרפואיים לדורבן וכיצד ניתן להפתר מהדורבן ברגל
איך סיפור יעקב ועשיו קשור אליך, לעתידך הכלכלי, ולהצלחתך: לקח לחיים
ערב משחקי חברה למבוגרים
מעוניינים לבצע ניקוי ספות? ברוכים הבאים אל מאסטר קלין - ניקוי ספות מקצועי בבית הלקוח. אנו היחידים המתחייבים ל-100% ניקיון ולתוצאה הגבוהה ביותר שתוכלו לקבל. בקרו באתר וגלו מספר סיבות למה להזמין את מאסטר קלין לניקוי ספות.
מלבד העיצוב החיצוני של המטבח, חשוב לשים דגש על הפונקציונאליות שלו. לפניכם טיפים לתכנון פונקציונלי של המטבח הישרת אתכם לאורך זמן, לדוגמא ברז נשלף למטבח.
מה זה חם ברשת...?
insart.co.il - חם ברשת - אתר המציג את כל החדשות, הכתבות, המאמרים והקישורים הכי חמים ברשת, ואיזה יופי... מי קובע מה הכי חם ברשת? אתם הגולשים!!! אז הירשמו, פרסמו, הצביעו וקיבעו מה הכי חם ברשת.