קהל היעד של משכנתא חוץ בנקאית הם אנשים מסורבי משכנתא אשר פנו לבנקים בבקשה לקבל משכנתא וזכו לסירוב. הבנק נחשב לגוף בפיקוח והעובדים.
המשרד מציע מגוון רחב של שירותי ראיית חשבון, מיסוי וייעוץ המתבססים על ניסיון רב ועל היכרות מעמיקה עם הסביבה העיסקית. הניסיון העשיר והידע הנרחב של המשרד מאפשרים לו להתמודד בהצלחה עם נושאים חדשים ומורכבים ולהציע ללקוחותיו פתרונות יצירתיים ופרגמטיים לסוגיות חשבונאיות ומיסויות מאתגרות
זקוקים למידע או סיוע בהגשת תביעה בגין הוצאת דיבה? לכל הפרטים היכנסו לפורטל עורכי הדין דין-נט ועורכי הדין המומחים שלנו יסייעו לכם!
ריבקין משכנתאות ופיננסים, משרד יעוץ פיננסים לעסקים ופרטיים
הלוואה מקרן פנסיה: מה זה? האם אפשר לקחת? איך לוקחים/תהליך? ריבית, טופס בקשה/הסכם, השוואות ,תנאים, זמן, סכום, יתרונות, חסרונות ועוד.
הלוואה מקרן השתלמות: מה זה? תנאים לקבל אותה, מסלולים ושיטות החזר שאפשר לקחת, ריביות, תהליך, עמלות, יתרונות, חסרונות, רשימת חברות ועוד. כל מה שצריך לדעת.
הלוואה ללא ריבית: מבנקים, חוץ בנקאית, לפי אוכלוסיות שונות, לבעלי עסקים קטנים ועצמאים, קניית דירה, אתיופים, רכב, נזקקים, גמ"ח הלוואות, עוגן ועוד.
יש לכם משכנתא ואתם מרגישים לא טוב לגביה? שמעתם שאפשר לעשות שינוי במשכנתא ועל דבר שנקרא מיחזור משכנתא ואתם לא כל כך יודעים מה זה?! מה התהליך?! והאם כדאי?!
מי הזמין (משכנתא) הפוכה? מה זה משכנתא הפוכה? מה התנאים לקבל אותה? מי נותן משכנתאות מהסוג הזה? התשובות (המדריך המקיף יעבור אתכם צעד-אחר-צעד ללקיחת המשכנתא)
רוצים לעזור לילדים בקניית בית משלהם או לנכס להשקעה? רוצים לרכז חובות במקום אחד או הלוואה גדולה? אז משכנתא לכל מטרה יכולה להיות הפתרון בשבילכם. כנסו למדריך. הלוואה כנגד נכס קיים, משכון נכס קיים
מה זה גרירת משכנתא? מאיפה זה נחת? מה התהליך? מה עושים במצב של סירוב? מה זה הפיקדון שכולם מדברים עליו? מה העלות? יש עמלות? יש ריביות שונות? כמה זמן זה לוקח?
רוצים קצת לעשות פסק זמן או חופשה מהמשכנתא? תוכלו לעשות זאת ע"י הקפאת משכנתא שזה עצירת/דחיית תשלומי המשכנתא. אבל האם כדאי? מה הקאץ? איך מבקשים? כנסו למדריך
מה זה חם ברשת...?
insart.co.il - חם ברשת - אתר המציג את כל החדשות, הכתבות, המאמרים והקישורים הכי חמים ברשת, ואיזה יופי... מי קובע מה הכי חם ברשת? אתם הגולשים!!! אז הירשמו, פרסמו, הצביעו וקיבעו מה הכי חם ברשת.