טיולים בקרוואנים אף פעם לא נחשבו לפעילות אקסטרימית יוצאת דופן, אך מאידך הנופים המדהימים שבדרך, החופש המוחלט בכבישי העולם ועצירות פחות מתוכננות לאורך המסע.
מאגר שמות של אנשים שזקוקים לישועות - להתפלל לרפואה - להתפלל לזיווג - להתפלל לפרנסה - תפילה על עם ישראל
אנחנו יהודים, ואנחנו גאים בזה. אבל מה היהדות מלמדת אותנו, כעת במאה העשרים ואחת? כנסו לקבל תשובות!
מודעות באמצעות קורס הילות ו"הילינג האחד" זהו קורס מיוחד, המקרב אותנו לחיים של סיפוק ואושר. תוך כדי הקורס נלמד לראות הילות ולהבין את מה שרואים. עיקר הקורס עוסק בהילינג יהודי קבלי (בשיטת "הילינג האחד"), ובסופו ידע הלומד לטפל בעצמו ובזולת במצבים פיזיים, רגשיים, קוגניטיביים ורוחניים. הקורס מקנה מושגי יסוד בעולם הרפואה הטבעית והכללית, וידע עמוק ורחב ברפואה האנרגטית הקבלית; כך שכל מטפל יוכל להשתלב בעול
תפילין לבר מצווה - תפילין מחיר מיוחד של 750 ש"ח בלבד כולל מע"מ. סט תפילין לבר מצווה הכולל: טלית, נרתיק, סידור וכיפה. הזמינו כעת בטלפון או רכשו באתר.
בית חב"ד רמות משלב בתוכו פעילות לילדים,עזרה לנוער נושר,חלוקת סלי מזון,שיעורים בחסידות, וכ"ו בית חב"ד רמות עולמות שלמים נבנים ממעשים קטנים בעזרתכם,
הטיפול יכול לסייע במגוון קשיים רגשיים החל מגיל 3 ועד זקנה. על ידי הסתכלות בהתנהגות האדם כלפי החיה ניתן ללמוד רבות על תפיסת עולמו של האדם ולשנות את רגשות ומחשבות האדם. היכנסו לאתר ללמודמה אני עושה וכיצד זה עובד
מחפשים לוח שנה עברי - לועזי? ערוץ התורה מציג עבורכם לוח שנה עברי – לועזי הכולל את זמני היום בהלכה, זמני כניסת ויציאת השבת, חגי ישראל, פרשות השבוע, ניווט נוח בין תאריכים ועד.
בתנאים התחרותיים של השוק של היום מתפתחת החברה באופן תמידי. כתוצאה מכך החברה ממשיכה להשתכלל ולפתח צורות ועיצובים חדשים של מצבות. הציירים שלנו עובדים על סגנונות מצבות, גופנים, עיצובים חדשים ועל תפאורה ועיטורים של המצבות כל הזמן וכך גם החברה מייבאה לארץ סוגים וצורות חדשות של אבנים במגוון צבעים רחב באופן קבוע.
אנו מקפידים על בקרת איכות שמתבצעת בכל שלב של ייצור המצבה כולל הצבת המצבה וזו ערובה להיעדר
אבדת יקיר היא אסון לקרוביו, בני משפחתו וחבריו. אולם למרות הכאב והיגון על בני משפחתו לדאוג ללוותו בדרכו האחרונה בצורה ראויה ולהנציח את זכרו במצבה.
מה הוא קדיש ? ולמה חשוב לומר קדיש לעילוי נשמת הנפטר ? לפניכם פירוש מילולי וענייני של תפילת קדיש. ומאמר על הנפטרים על פי היהדות וחסידות ברסלב.
תפילת הדרך היא התפילה אשר נאמרת לפני שהאדם יוצא לדרכו כאן ליקטנו את כל הנוסחים של תפילות הדרך וכן את כל המנהגים כמו כן מאמרי חיזוק והתעוררת על תפילת הדרך
מה זה חם ברשת...?
insart.co.il - חם ברשת - אתר המציג את כל החדשות, הכתבות, המאמרים והקישורים הכי חמים ברשת, ואיזה יופי... מי קובע מה הכי חם ברשת? אתם הגולשים!!! אז הירשמו, פרסמו, הצביעו וקיבעו מה הכי חם ברשת.