תפילין לבר מצווה - תפילין מחיר מיוחד של 750 ש"ח בלבד כולל מע"מ. סט תפילין לבר מצווה הכולל: טלית, נרתיק, סידור וכיפה. הזמינו כעת בטלפון או רכשו באתר.
בית חב"ד רמות משלב בתוכו פעילות לילדים,עזרה לנוער נושר,חלוקת סלי מזון,שיעורים בחסידות, וכ"ו בית חב"ד רמות עולמות שלמים נבנים ממעשים קטנים בעזרתכם,
הטיפול יכול לסייע במגוון קשיים רגשיים החל מגיל 3 ועד זקנה. על ידי הסתכלות בהתנהגות האדם כלפי החיה ניתן ללמוד רבות על תפיסת עולמו של האדם ולשנות את רגשות ומחשבות האדם. היכנסו לאתר ללמודמה אני עושה וכיצד זה עובד
מחפשים לוח שנה עברי - לועזי? ערוץ התורה מציג עבורכם לוח שנה עברי – לועזי הכולל את זמני היום בהלכה, זמני כניסת ויציאת השבת, חגי ישראל, פרשות השבוע, ניווט נוח בין תאריכים ועד.
בתנאים התחרותיים של השוק של היום מתפתחת החברה באופן תמידי. כתוצאה מכך החברה ממשיכה להשתכלל ולפתח צורות ועיצובים חדשים של מצבות. הציירים שלנו עובדים על סגנונות מצבות, גופנים, עיצובים חדשים ועל תפאורה ועיטורים של המצבות כל הזמן וכך גם החברה מייבאה לארץ סוגים וצורות חדשות של אבנים במגוון צבעים רחב באופן קבוע.
אנו מקפידים על בקרת איכות שמתבצעת בכל שלב של ייצור המצבה כולל הצבת המצבה וזו ערובה להיעדר
אבדת יקיר היא אסון לקרוביו, בני משפחתו וחבריו. אולם למרות הכאב והיגון על בני משפחתו לדאוג ללוותו בדרכו האחרונה בצורה ראויה ולהנציח את זכרו במצבה.
מה הוא קדיש ? ולמה חשוב לומר קדיש לעילוי נשמת הנפטר ? לפניכם פירוש מילולי וענייני של תפילת קדיש. ומאמר על הנפטרים על פי היהדות וחסידות ברסלב.
תפילת הדרך היא התפילה אשר נאמרת לפני שהאדם יוצא לדרכו כאן ליקטנו את כל הנוסחים של תפילות הדרך וכן את כל המנהגים כמו כן מאמרי חיזוק והתעוררת על תפילת הדרך
Virtual reality, the idealised next step in both gaming and simulations. With the rise of Oculus Rift, HTC Vive, Sony's Project Morpheus and the recent OnePlus Cardboard virtual reality is beginning to find a place in the consumer household, rather than with only arcades and technology enthusiasts.
מוהל אליהו ריימונד הינו מוהל מומלץ ומוסמך, מבצע גם תיקוני ברית, בכלל אזורי ישראלי ובקהילות יהודי התפוצות ובפרט בירושלים וסביבותיה.
פותחת בקפה -פותחת בקלפי טארוט-"איידה" מלכת המיסטיקה.
קריאה בקלפים, פותחת בקפה מספר 1 בארץ -"איידה" מלכת המיסטיקה
אני מודה לאלוהים יום יום שניתנה לי הזכות הגדולה
לעזור לאנשים שזקוקים לעזרתי לרפא אותם ולנקות אותם מעין רעה, מכישוף... מאנרגיות שליליות,
אתם מוזמנים להתייעץ ולספר את סיפורכם
אולי קרו לכם דברים מיוחדים בחיים שהייתם רוצים לחלוק עימנו אולי ביחד נוכל לפתור את החלומות
שלכם,"החזרת אה
פותחת בקפה -פותחת בקלפי טארוט-"איידה" מלכת המיסטיקה.
פותחת בקפה-פותחת בקלפי טארוט—קריאה בקפה,קריאה בקלפים-"איידה" מלכת המיסטיקה.
פותחת בקפה-מלכת המיסטיקה והקפה:(איידה-מלכת המיסטיקה), פתיחה וקריאה בקפה חיזוי העתיד ברמה הגבוהה ביותר בארץ , פותחת מזל סגור מזל נעול ,"איידה" מלכת המיסטיקה הטובה ביותר בארץ. פתיחה בקפה ובקלפי טארוט (טארות) רעיית הנסתר וחיזוי העתיד בפתיחה בקפה ,מלכת המיסטיקה יכולה לרא
מה זה חם ברשת...?
insart.co.il - חם ברשת - אתר המציג את כל החדשות, הכתבות, המאמרים והקישורים הכי חמים ברשת, ואיזה יופי... מי קובע מה הכי חם ברשת? אתם הגולשים!!! אז הירשמו, פרסמו, הצביעו וקיבעו מה הכי חם ברשת.