משרד עורכי דין נועם פרץ ואלעד זרנקין מתמחים בייצוג תביעות נזיקין נזקי גוף ורכוש.המשרד עם למעלה מ20 שנות ניסיון בתחום ונותן מענה מקצועי ומהיר לכל בעיה משפטית , לפרטים וייעוץ הכנסו לאתר או התקשרו : 050-5893867
בוועידה הלאומית לאנרגיה של המכון הישראלי לאנרגיה וסביבה שהתקיימה הבוקר 27.2. בהילטון ת"א. דיבר יוסי אבו, מנכ"ל דלק קידוחים
אבו הגיע לדלק אנרגיה ב-2009 מלשכת שר האוצר לשעבר רוני בר-און, שם שימש עוזרו של שר האוצר במשך שנתיים. עד למינויו כמנכ"ל כיהן כמנהל אגף סחר ורגולציה בדלק אנרגיה. התפקיד הראשון בדלק אנרגיה החזיר את אבו למסדרונות הממשלה והכנסת, כאחראי על פעילות הלובינג של החברה. כעבור כמה חודשים הופקד אבו על המאבק בכינונה של ועדת ששינסקי ועל הפעילות הפרלמנטרית אל מול שר האוצר יובל שטייניץ.
אבו: "אנחנו עדיין ממשיכים לעבוד על עסקה שתביא להגדלת הקיבולת בלוויתן מ-12 ל-21 BCM. זוהי בשורה אמיתית"
מנכ"ל דלק קידוחים בוועידה הלאומית לאנרגיה: "העיסקה הראשונה שחתמנו היא לייצור של כ-7 מיליארד מ"ק לשנה מאיתמר ומלווייתן למצרים. לתמר יש אופציה מלאה להגדיל את הקיבולת בהתאם להסכם"
מנכ"ל דלק קידוחים זוכה לתנאים מפנקים ■ הגולשים מחזירים את טרכטנברג לתחבורה הציבורית ■ מי הקונסול הכלכלי הבא בוושינגטון?
מנכ"ל דלק קידוחים, יוסי אבו, ימונה גם למנכ"ל אבנר במקומו של גדעון תדמור.
byly mnoha studií on příznivé výsledek šťávy z červené řepy on a kardiovaskulárního systému jejich lidské tělo. má byl found pro snížení hypertenze u uživatelů this Juice na základě Regular . má byl známý na být nejvíce užitečné pro to játra i .
הזכות לשם טוב קיבלה בבית המשפט מעמד של זכות חוקתית. זכות זו אף מוגנת בחוק איסור לשון הרע. סבור כי פגעו בשמך הטוב? יתכן ואתה זכאי לפיצויי כספי!.
Уроци по китара в Пловдив курсове и обучение от квалифициран учител. Музикална школа, музикални курсове.

Здравейте. Добре дошли в моя уеб сайт. Казвам се Весела Георгиева и предлагам уроци по китара - класическа, акустична, електрическа на два адреса в град Пловдив.

·АДРЕС 1: Център: ул. Георги С. Раковски, пресечка на ул. Кап. Райчо, в близост до Маркет Център и търговски център "Гранд"
אתר חדשות, יחסית חדש, שמביא דברים מנקודת או קצת שונה.

במקרה ומאסתם בערוצי החדשות הידועים
החברה החרדית בישראל תמונת מצב
מה זה חם ברשת...?
insart.co.il - חם ברשת - אתר המציג את כל החדשות, הכתבות, המאמרים והקישורים הכי חמים ברשת, ואיזה יופי... מי קובע מה הכי חם ברשת? אתם הגולשים!!! אז הירשמו, פרסמו, הצביעו וקיבעו מה הכי חם ברשת.