דרוש/ה נציג/ת שירות לקוחות-לא מוקד!! ללא מכירות!!שכר-48 לשעה, א-ה 8-17  הגשת מועמדות במייל - workingnowonline12@gmail.com
עורכי הדין במשרדנו מתמחחים בניסוח, סקירה וניהול משא ומתן על מגוון חוזים משפטיים עם לקוחות, שותפים, ספקים וצדדים שלישיים
ביבי נתניהו וקציני צבא וכל המערכת הבכירה בישראל חברה בכת האילומנטי חשיפה של העיתונאי טאקסה מארס הטוען כי במגזין בשם "בתוך ישראל" שיצא באוגוסט בשנת 1996.
ביבי נתניהו וקציני צבא וכל המערכת הבכירה בישראל חברה בכת האילומנטי חשיפה של העיתונאי טאקסה מארס הטוען כי במגזין בשם "בתוך ישראל" שיצא באוגוסט בשנת 1996.
משרדנו מספק שירותי נוטריון מלאים בעיר רחובות ותל אביב.נוטריון ברחובות לתרגום נוטריוני, אישור נכונות של תרגום ,אישור העתק צילומי של מסמך,יפוי כוח נוטריוני ,צוואות, הסכמי ממון בין בני הזוג בשפה ה רוסית, רומנית,צרפתית, אוקראינית,ספרדית, אנגלית, עברית.
[ חובה! ] לכל מי שעומד להתחתן. מדריך הסכמי נישואין לפני הנישואין - הסכם ממון, הסכם ממון לפני נישואין שנחתם בין בני זוג בטרם הנישואין הוא בעל חשיבות רבה, ויכול למנוע מחלוקות שעלולות לצוץ בעתיד.
תרגום נוטריוני- במשרדנו ניתן למצא את כל תרגומי הנוטריון: תרגום נוטריוני תמצית רישום, תרגום נוטריוני למשרד הפנים, תרגום נוטריוני לתעודת נישואין,תרגום נוטריוני לתואר,תרגום נוטריוני לבגרות, תרגום נוטריוניל ת.ז, תרגום נוטריוני לדרכון, תרגום נוטריוני רשיון עסק, תרגום נוטריוני חוזים, תרגום נוטריוני יפוי כח.
הסכם ממון: המדריך השלם מרגע קבלת ההחלטה ועד להסכם ממון אישי. עדכון מלא כולל עצות ומידע עדכני על כל היבט הסכמי הממון. מדריך הסכם הממון נועד לעזור לכל זוג לנווט את דרכם בתוך האוקיינוס של המידע משפטי ולתת להם פתרונות אמיתיים וזמינים בדרכם להסכם הממון
תקוה טובה (ע"ר) הוא ארגון חסד שמטרת הקמתו הינו מתן מענה של 360 מעלות למשפחות במצוקה, נוער בסיכון וחולים קשים מכל רחבי הארץ.
משרד עורכי דין נועם פרץ ואלעד זרנקין מתמחים בייצוג תביעות נזיקין נזקי גוף ורכוש.המשרד עם למעלה מ20 שנות ניסיון בתחום ונותן מענה מקצועי ומהיר לכל בעיה משפטית , לפרטים וייעוץ הכנסו לאתר או התקשרו : 050-5893867
בוועידה הלאומית לאנרגיה של המכון הישראלי לאנרגיה וסביבה שהתקיימה הבוקר 27.2. בהילטון ת"א. דיבר יוסי אבו, מנכ"ל דלק קידוחים
אבו הגיע לדלק אנרגיה ב-2009 מלשכת שר האוצר לשעבר רוני בר-און, שם שימש עוזרו של שר האוצר במשך שנתיים. עד למינויו כמנכ"ל כיהן כמנהל אגף סחר ורגולציה בדלק אנרגיה. התפקיד הראשון בדלק אנרגיה החזיר את אבו למסדרונות הממשלה והכנסת, כאחראי על פעילות הלובינג של החברה. כעבור כמה חודשים הופקד אבו על המאבק בכינונה של ועדת ששינסקי ועל הפעילות הפרלמנטרית אל מול שר האוצר יובל שטייניץ.
מה זה חם ברשת...?
insart.co.il - חם ברשת - אתר המציג את כל החדשות, הכתבות, המאמרים והקישורים הכי חמים ברשת, ואיזה יופי... מי קובע מה הכי חם ברשת? אתם הגולשים!!! אז הירשמו, פרסמו, הצביעו וקיבעו מה הכי חם ברשת.